dāvanas no rūķiem
roku darbs                             veidots ar mīlestību

Mūsu stāsts

Mēs esam mazs ģimenes uzņēmums ar mīlzīgi lielu sirdi!

Esam pametuši lielpilsētu, lai iekārtotu savu sapņu ligzdiņu nelielā pilsētā, pašā Vidzemes un Latgales krustpunktā. Ieraugot seno, pamesto namu, aizaugušo dārzu, piedrazoto pagalmu un katras mājas istabu, kura bija pilna ar mēsliem līdz pat viduklim; skumjos izsistos logus, kuru stiklu lauskās varēja saskatīt papagaiļus un dejojošus mīlas pārīšus.. Stāvot divos naktī uz ielas un lūkojoties nama tumšajās acīs mēs sapratām, ka vēlamies būt kopā, neskatoties uz to, ka neesam miljonāri, lai varētu īsā laikā atjaunot postažu un sākt dzīvot “normālu”, cilvēka cienīgu dzīvi. Bijām pārgalvīgi un izlēmām uzsākt dzīvi senajā namā, kura vēsture ir noslēpumiem tīta. Vēl joprojām mēs nezinām nama vēsturisko izcelsmi, mēs zinām pirmo gadu 1860. kad mūsu mājā tika atvērta pirmā tautskola.

Aicinām atpūsties Varakļānu rūķu Burbuļu dārzā! 

Vai esi lūkojies uz pasauli caur gigantisku burbuli? Izmanto iespēju nofotografēties stāvot gigantiskā burbulī!  Pie rūķiem varēsi iemācīties izgatavot burbuļu pūšanas rīku, burbuļus veidot ar rokām, noskaidrot kāds ir tava iekšējā rūķa vecums, darboties radošajās darbnīcās, klausīties rūķu stāstos un jokos, pūst gigantiskus burbuļus un noskatīties burbuļu šova priekšnesumu. Izbaudīt "Velc Omes" limonādi un mierīgi atpūsties no lielpilsētas kņadas.  

Nelielajā rūķu veikaliņā atradīsi kādu piemiņas nieciņu, radošos komplektus, ziepju burbuļus, rūķu gatavotās dāvanas.

Piesakies ciemos zvanot rūķu mammai Alīsei t.29147574

Rūķi gatavo smukumus, dažādus prieciņus, radošos komplektus un spēles, kas nodarbina prātus, izdaiļo namus, nes laimi, dāvā prieku! 

Un prieks ir dubultā liels, ja ne trīskāršs, jo katrs mūsu radītais smukums ir iepriecinājis tā saņēmēju un padarījis laimīgāku kādu bērna sirsniņu! 

Mēs ticam, ka mīlestība var mainīt pasauli!

Varakļānu rūķi

Burbuļu dārza piedāvājums

“Rūķošana burbulī” līdz 1h – 4EUR /persona

Rūķīgā mērīšanās – noteiksim kāda veida rūķis mīt Tevī un cik tas ir vecs? Varēsi cienāties ar “Velc Omes” limonādi un klausīties rūķu mājas stāstos, apskatīt foto izstādi. Atrakcija “Cilvēks burbulī” – iespēja fotografēties, stāvot gigantiskā burbulī.

“Radošais rūķburbulis” līdz 1h20min 5EUR/pers

Rūķīgā mērīšanās – noteiksim kāda veida rūķis mīt Tevī un cik tas ir vecs? Varēsi cienāties ar “Velc Omes” limonādi un klausīties rūķu mājas stāstos. Radoša darbnīca, kurā katrs varēs izgatavot savu burbuļu pūšanas rīku (rīks paliek par piemiņu). Burbuļu meditācija pašiem veidojot burbuļus.

“Lielais burbuļprieks” līdz  1h45min – 7EUR/persona  (Min.10 personas)

Rūķīgā mērīšanās – noteiksim kāda veida rūķis mīt Tevī un cik tas ir vecs? Varēsi cienāties ar “Velc Omes” limonādi un klausīties rūķu mājas stāstos, apskatīt foto izstādi. Atrakcija “Cilvēks burbulī” – iespēja fotografēties, stāvot gigantiskā burbulī.  Izbaudi burbuļu šovu ar rūķiem, mūzikas pavadījumā divi rūķi veidos mazus un milzīgus burbuļus, burbuļu putas un maģiskos dūmu burbuļus! Burbuļu šova ilgums 20min.


Norises vieta: Varakļānu rūķu burbuļu dārzā

Pils iela 1, Varakļāni

Rezervācija pa telefonu 29147574

Lai mūs viegli atrastu, ieraksti google maps "Varakļānu rūķi"