Piegāde

Klients, iegādājoties preces interneta veikalā www.formgnom.com, var izvēlēties preču piegādes veidu. 

Preču saņemšana klātienē Pils iela 1, Varakļāni, Latvija un preču saņemšana ar OMNIVA pakomāta pakalpojumu.

Klients, izvēlējies preču piegādes pakalpojumu, apņemas sniegt precīzu piegādes adresi  un saņēmēja telefona numuru.

Klients apņemas saņemt preces pats personīgi.  Tajos gadījumos, kad viņš pats to personīgi nevar izdarīt, bet preces piegādātas norādītajā adresē, balstoties uz Pircēja pieteikuma informāciju, Pircējam nav tiesības celt pret Pārdevēju pretenzijas dēļ preču piegādes nevēlamai personai.

Preces var piegādāt pats Pārdevējs vai viņa pilnvarots pārstāvis.

Maksa par piegādes pakalpojumiem ir atkarīga no piegādes adreses, preču svara un izmēra.

Piegādes maksu pārdevējam ir tiesības mainīt.

Preču piegādes termiņš ir sākot no 2 darba dienām līdz 4 nedēļām. Piegādes termiņš tiek paziņots Klientam individuāli, nosūtot tam e-pasta vēstuli.

Ja vienā pasūtījumā tiek pievienoti produkti ar dažādiem piegādes laikiem, tad tam tiks piemērots ilgākais piegādes periods.

Ja pasūtījuma piegāde ir izvēlēta ar OMNIVA pakomātu, sūtījuma saņemšana notiek saskaņā ar SIA OMNIVA sūtījumu piegādes politiku:

Klients, pēc SMS/e-pasta saņemšanas par sūtījuma pienākšanu, dodas uz norādīto pakomātu;

2. Uz pakomāta ekrāna spiež “Saņemt sūtījumu”.

3. Ievada 6 ciparu durvju kodu.

4. Izņem sūtījumu no atvērtā skapīša.

5. Pēc sūtījuma izņemšanas obligāti aizver skapīti.

Saņemot sūtījumu, Pircējs apstiprina, ka sūtījums ir saņemts labā stāvoklī, bez ārējiem defektiem (tādiem, kurus var redzēt apskatot preci no ārienes, kuru izraisītāji varētu būt kas cits, ne ražošanas process).

Ievērojot, ka sūtījuma iepakojums ir bojāts (saburzīts, slapjš vai savādākā veidā ārēji sabojāts), prece (-ces) ir bojāta (-as) vai prece (-es) ir nepareizas komplektācijas, Pircējam ir jāveic foto fiksācija un nekavējoties jāsazinās ar Piegādātāju nosūtot e-pastu [email protected], iesniedzot brīvas formas sūtījuma (vai) preces (-ču) bojājuma (negadījuma) akts un fotogrāfiju. Pircējam, šo darbību neizdarot, Pārdevējs Pircēja priekšā ir atbrīvots no atbildības par preces (-ču) bojājumu, ja vien šo bojājumu pamats nav ražošanas process vai preču komplektācijas kļūda, kuru nevar pamanīt aplūkojot sūtījuma preces no ārienes.

Gadījumos, kad Klients saņemot preces, pamana, ka sūtījumā nav atbilstošās preces vai preces nav pareizā izmēra, krāsas vai citas neatbilstības, Klientam nekavējoties jāinformē SIA BURBUĻU SPĒLES.

Preces nejaušas nozaudēšanas vai bojājuma risks pāriet uz Pircēju brīdī, kad Pircējs saņem Pasūtījumu.

Gadījumos, kad Prece nav piegādāta Klientam, tās nozaudēšanas pasta (kurjerpasta) dienesta darbinieku vainas dēļ piegādes brīdī, Pārdevējs atlīdzina klientam apmaksātās preces un piegādes vērtību tikai pēc tam, kad Pārdevējs ir saņēmis no pasta dienesta nozaudēšanas apliecinājumu vai kompensāciju.

Piegādes veidi ir norādīti vietnē sadaļā “Piegāde”.

Preces tiek piegādātas kopā ar rēķinu par tām, kas kalpo kā, rēķins par piegādātajām precēm un piegādāto preču garantijas dokuments. Klients tiek lūgts norādīt pareizo piegādes adresi un kontaktinformāciju, pirms pasūtījuma apstiprināšanas.

Sūtīšanas maksa ārpus Latvijas- saskaņā ar izvēlēto piegādes pakalpojuma sniedzēja cenrādi.